Viac ako 20 rokov skúseností

Sme tím expertov, ktorý sa špecializuje na vývoj aplikácií pre elektronické doklady vytvorený v rámci SWH, spol. s.r.o., dcérskej spoločnosti koncernu Siemens v Bratislave v roku 1997. 

Pôvodnú technologickú skupinu „Smartcard Technology“ založil člen vtedajšieho vedenia spoločnosti SWH, pán Görner, ktorý je stále súčasťou nášho tímu. 

Tím pod vedením Radomíra Gregora, dnes už výkonného riaditeľa spoločnosti inezis, od roku 1997 vytvoril množstvo aplikácií na čipových kartách ako aj aplikácií, ktoré s čipovými kartami pracujú v oblastiach bankovníctva, obchodných reťazcov, zdravotníctva, verejnej správy a iných oblastí komerčného sektora.

Za viac ako 20 ročné obdobie sme pracovali s technológiami Gemplus (dnes Gemalto), Gieseck&Devrient, Austria Card, Idemia (bývalé Morpho-Safran) a najmä s divíziou Atos, Cyber Security Products v Nemecku (bývalý Siemens).

Mobilne. Bezpečne. Lepšie!

Náš tím má viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti bezpečnosti a mobilných technológií. Naša spoločnosť dodáva riešenia do rôznych oblastí súkromného a verejného sektora. Kladieme dôraz na kvalitu dodávky, komplexnosť poskytovaných služieb a agilný tvorivý prístup, aby riešenie dávalo zmysel aj pre objednávateľa, aj pre koncového používateľa.

Kontakt

inezis s.r.o.

FEI STU, Ilkovičova 3

841 04 Bratislava

Tel.: +421 903 221 130

Copyright © 2021 inezis, All rights reserved